Obsługa programu Sweet Home 3D - pierwsze... - porady budowlane

Na blogu budowlanym pojawił się nowy artykuł na temat "Obsługa programu Sweet Home 3D - pierwsze...":

Fragment artykułu: google_ad_client = "pub-3299007566286760"; google_ad_slot = "3364830934"; google_ad_width = 300; google_ad_height = 250; W poprzednim poście przedstawiałem możliwości darmowego programu do projektowania wnętrz - Sweet Home 3D. Teraz pokażę jak zacząć projektowanie swojego domu.Oczywiście pierwszym krokiem jest pobranie programu ze strony http://www.sweethome3d.com/download.jsp (Windows Installer na dole) i instalacja. Po uruchomieniu [...]

Zobacz cały artykuł na ten temat na blogu budowlanym: Obsługa programu Sweet Home 3D - pierwsze...

Artykuł "Obsługa programu Sweet Home 3D - pierwsze..." pochodzi bloga budowlanego: blog-budowlany.blogspot.com

4 komentarze:

Anna Barańska pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Anna Barańska pisze...

Fajny poradnik na sam wstęp do tego programu i jeśli ktoś chce na pewno zrozumie zasadę jego działania. Ja znam chyba większość programów wykorzystywanych w budownictwie https://oprogramowaniedlabudownictwa.pl/program-dla-firmy-budowlanej/ gdyż na co dzień na nich pracuję.

Anna Grzelak pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Anna Grzelak pisze...

Jeżeli chodzi o oprogramowanie dla budownictwa, to warto moim zdaniem też zwrócić uwagę na kompleksowe rozwiązania do których należą systemy dms https://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-budownictwa-poznaj-zalety/. Za ich pomocą możemy m.in. sprawnie kontrolować koszty na każdym etapie realizowanej inwestycji, czy też tworzyć analizy oraz raporty na podstawie danych znajdujących się w bazie systemowej.

Prześlij komentarz

 
Obsługa programu Sweet Home 3D - pierwsze... - porady budowlane
Real Estate © 2010 Template design by Justinwoodie.com. Powered by Blogger.